Ces 2017‘de  pek çok marka yeni cihazlarını tanıtıyor. Bu firmalardan biri de Acer firması. Firma dünyanın ilk kavisli laptopu olan Predator 21 X’de CES 2017 fuarındaydı. Özellikleriyle dikkat çeken dizüstü bilgisayarı üstün özellikleri bir yana dursun cihazın fiyatı dudak uçuklatacak nitelikte. Zira Acer Predator 21 X’in fiyatı tam 9.000 dolar. TL‘ye çevirdiğimizde yaklaşık 33 bin TL‘ye karşılık gelen  fiyatı ile Prredator 21 X tam bir canavar olan laptopun fiyatı diğer laptoplarla karşılaştırmayacak kadar pahalı. Ancak cihazın dünyanın ilk kavisli laptopun olması ve üstün özelliklerle donatılması dikkatleri üzerine çekiyor.

Acer Pradator

Kavisli Acer Predator 21 X özellikleri

Daha önce özellikleri belli olan laptopun özelliklerini tekrar hatırlayacak olursak kavisli 21 inç büyüklüğünde 2560×1080 çözünürlüklü ekrana sahip olan laptopun RAM’i tam 64 GB 512 GB SSD ve 1 TB HDD sunan Predator 21 X‘in en önemli özelliklerinden biri ekran kartına baktığımızda canavar lakabını bir kez daha hakettiğini görüyoruz.

Acer Pradator 21X

Zira laptop bir değil iki adet ekran kartına sahip 2 adet Nvidia ekran kartı sahip olan cihazın özellikleri daha açıklandığı halde  ilgi çekmeyi başardı. En önemlisi Acer Predator 21 X‘in fiyatı nitekim bu fiyat ile 5 kişilik aile her biri bu fiyat ile kendisini yeni bir laptop alabilir. Yada 33 bin TL‘ye yeni bir araba alınabilir. Ama ne olursa olsun dünyanın ilk kavisli laptopu olan Predator 21 X’in kullanacak olanda çıkar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.