Pokemon Playhouse

Pokemon PlayHouse adındaki oyun bugün hem Google Play Store’da hemde APP Store akıllı mağazalarında ücretsiz olarak yayınlandı.

Geçtiğimiz 2016 yılının içerisinde yayınlanan Pokemon Go adındaki oyun bir anda tüm dünyada büyük ilgi gördü ve büyük bir kullanıcı kitlesine ulaştı.

Sokaklarda Pokemon arayan insanlarla karşılaşmak olağan hale gelirken, Pokemon Go oyunu çok hızlı bir şekilde büyük bir kullanıcı kitlesine ulaştıksan sonra hızlı bir düşüş yaşayarak kullanıcılarının çok büyük bir bölümünü kaybetti. Kullanıcılarının büyük bir bölümünü kaybeden Go oyunu hala oynanıyor ancak eskisi gibi değil,  Pokemon PlayHouse isimli oyun Go oyunun yerini alır mı bilinmez ama oyun yetişkenlerden çok çocuklara hitap ediyor.

Pokemon Playhouse yayınlandı

Playhouse, normal Pokemon Go oyunu gibi Pokemon arayıp oynanan bir oyun olmak yerine 3-5 yaş arası çocukların ilgisini çekecek türden tasarlanmış.

Go oyunu sokakta Pokemon arayarak onlarla oynanan bir oyundu ve bir anda popülerleşti, ancak sonu resmen hüsran oldu.

Pokemon Playhouse oyunun oynanış biçimi tamamen farklı olarak bir çocuk oynunundan öteye gidemiyor, 3-5 yaşlarındaki çocukların ilgisini çekebilecek oyunu indirmek için kullandığınız platfomlara göre, aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Pokemon Playhouseindirmek için İOS veya Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.