Pixel 2 ve Pixel XL 2

Google’un yakın zamanda tanıtılması beklenen Pixel 2 ve Pixel XL 2 modellerinin teknik özelikleri ve fiyatlarının yanı sıra görselleride sızdırıldı.

Google’un geçtiğimiz yıl başlattığı Pixel serisi oldukça beğenilmişti, aradan yaklaşık 1 yıl geçtikten sonra bu defa Pixel’in ikinci serisi geliyor.

Evan Blass tarafından, sızdırılan Pixel 2 ve Pixel XL 2‘nin görselleri oldukça dikkat çekiyor.

Pixel XL 2

Pixel 2 ve Pixel XL 2 görselleri sızdırıldı

Twitter fenomeni Evan Blass’ın paylaştığı görsellere baktığımızda Pixel XL 2’nin 18:9 en-boy oranına sahip  QHD+ ekrana sahip olduğunu görüyoruz, ancak Pixel 2’nin  ekranı abisininkinin aksine 1080p çözünürlüğünde normal bir ekrana sahip olduğunu belirtelim.

Arkasında 12 megapiksel tek kamera bulunan cihazların 4 GB RAM ve 64/128 GB dahili hafıza seçenekleriyle geleceği belirtiliyor.

Google Pixel 2 ve Pixel XL 2 çıkış tarihi ve fiyatları

Şık tasarım ve üst seviye teknik özelliklere sahip olan her iki akıllı telefonun fiyatlarıda dahili hafızalarına göre fiyatlandırılacak, Pixel 2, 650-750 dolar fiyat aralığında fiyatlandırılırken, Pixel XL 2’nin fiyatı ise, 850-950 dolar fiyat aralığına sahip olacaklar.

Gelen bilgilere göre, Pixel XL 2, 15 Kasım tarihinde piyasaya sunulacak, ancak küçük kardeşi olan Pixel 2’nin 19 Kasım’da piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Google Pixel 2 ve Pixel XL 2 görselleri, özellikleri ve fiyatı sızdırıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.