Pixel 2 ve Pixel XL 2

Google’un yakın zamanda tanıtılması beklenen Pixel 2 ve Pixel XL 2 modellerinin teknik özelikleri ve fiyatlarının yanı sıra görselleride sızdırıldı.

Google’un geçtiğimiz yıl başlattığı Pixel serisi oldukça beğenilmişti, aradan yaklaşık 1 yıl geçtikten sonra bu defa Pixel’in ikinci serisi geliyor.

Evan Blass tarafından, sızdırılan Pixel 2 ve Pixel XL 2‘nin görselleri oldukça dikkat çekiyor.

Pixel XL 2

Pixel 2 ve Pixel XL 2 görselleri sızdırıldı

Twitter fenomeni Evan Blass’ın paylaştığı görsellere baktığımızda Pixel XL 2’nin 18:9 en-boy oranına sahip  QHD+ ekrana sahip olduğunu görüyoruz, ancak Pixel 2’nin  ekranı abisininkinin aksine 1080p çözünürlüğünde normal bir ekrana sahip olduğunu belirtelim.

Arkasında 12 megapiksel tek kamera bulunan cihazların 4 GB RAM ve 64/128 GB dahili hafıza seçenekleriyle geleceği belirtiliyor.

Google Pixel 2 ve Pixel XL 2 çıkış tarihi ve fiyatları

Şık tasarım ve üst seviye teknik özelliklere sahip olan her iki akıllı telefonun fiyatlarıda dahili hafızalarına göre fiyatlandırılacak, Pixel 2, 650-750 dolar fiyat aralığında fiyatlandırılırken, Pixel XL 2’nin fiyatı ise, 850-950 dolar fiyat aralığına sahip olacaklar.

Gelen bilgilere göre, Pixel XL 2, 15 Kasım tarihinde piyasaya sunulacak, ancak küçük kardeşi olan Pixel 2’nin 19 Kasım’da piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here