PES 2018

Başarılı futbol oyunlarından biri olan PES oyunun yeni versiyonu PES 18’in ilk fragmanı yayınlandı.

Konami şirketi, tarafından geliştirilip piyasaya sunulduğu ilk günleden bu yana uzun bir süre geçti. Şimdiye kadar geliştirilen en gerçekçi futbol oyunu olarak kabul edilen PES oyunun oyun konsolları ve PC versiyonları oldukça beğeniliyor.

Konami, bundan kısa zaman önce PES 17‘nin hem İOS hemde Android versiyonlarını yayınlanacağını açıklayan Konami, sevilen oyunu mobilde görmek isteyen kullanıcıları sevindirmişti.

PES 18’in yayınlanan ilk fragmanı oldukça dikkat çekerken ödüllü oyunun yeni versiyonun şimdiye kadar çıkan PES oyunun versiyonlarının en gerçekçi ve yenilikçi versiyonu olduğu belirtiliyor.

PES 2018 nezaman açıklanacak?

Efsanelerin Doğduğu Yer sloganıyla 14 Eylül 2017 tarihinde Konami şirketi tarafından resmi olarak tanıtılacak olan ödüllü oyun serisinin PES 18 versiyonun PES serisinin son 10 yılda geliştirilen versiyonlarından çok daha gerçekçi olduğu belirtiliyor.

Eylül ayından tanıtılacak olan PES 18’in dokunulmadık yerinin bulunmadığı ve oyun içerisinde ciddi bir yenilik yapıldığı belirtiliyor. Oyun içerisinde oyuncu üzerinde tam kontrol gibi üstün deniyimleri sunacağı gelen bilgiler arasında olduğunu belirtelim.

Oyunla beraber gelen en dikkat çeken özelliğinin kafa, bacak ve göğüs ile topu kontrol etme ve topun hızına bağlı kontrol etme özelliği olan Real Touch + özelliği sayesinde PES 2018’i oynamak daha zevkli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.