PES 2017 mobil

Konami’nin en başarılı oyunlarından biri olan ödüllü oyun PES 2017’nin Android ve İOS sürümleri resmen yayınlandı.

Futbol oyunu denilince kuşkusuz akla ilk gelen PES oyunudur. PES serisinin 2017 versiyonu olan PES 17 oyun konsolları ve PC’lerin ardından bu defa mobil için yayınlandı.

Kısa zaman önce Konami şirketinden gelen bilgilerde PES 17′nin mobil versiyonlarının yakın zamanda yayınlanacağını açıklamasının ardından çok geçmeden Konami, elini çabuk tutarak PES 17‘nin hem Android hemde İOS sürümlerini resmi olarak yayınladı.

PES 2017’nin Android ve İOS versiyonları çıktı

PES 2018 versiyonun resmi olarak açıklanmasına aylar kala başarılı futbol oyunun 2017 versiyonu Android ve İOS sürümleri yayınlandı. Android ve İOS platformlarında yayınlanan PES 17’nin Android versiyonu daha önce ön kayda açılmıştı. Mobil versiyonunun yayınlanmasından sonra Android ve İOS platformlarında şuanda indirilebilir durumda olan PES 2017, Google Play Store ve App Store’da bulunan futbol oyunlarına hiç benzemediğini belirtelim. Zira PES 17 oyunu adeta gerçek hayatta olduğu gibi saha hissini ve gerçek futbol oynarcasına his verdiğini belirtelim.

Android ve İOS platformlarında yayınlanan PES 17‘nin mobil versiyonları ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ücretsiz olarak indirilebilen başarılı futbol oyunun mobil versiyonu oyun konsolları ve PC’ler için yayınlanan versiyonundan farksız olduğunu belirtelim.

PES 2017‘yi Android veya İOS’lu cihazlarınızda oynamak istiyorsanız cihazınızın akıllı mağazasına girip PES 17 yazıp söz konusu indirip cihazınıza kurduktan sonra PES serisinin 2017 serisini mobilde oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.