PES 2017

Sevilen futbol oyunlarından biri olan PES oyunun 2017 versiyonun mobil sürümleri geliyor.

Konami şirketi, tarafından geliştirilen Pes 2017 daha önce oyun konsolları ve bilgisayar sürümü satışa sunulan Pes 2017’nin mobil versiyonlarıyla ilgili bilgiler gelmeye başladı. Geçtiğimiz aylarda EA Sports şirketi tarafından FIFA 2017 oyunun Android ve İOS versiyonlarının yayınlanmasından sonra büyük ilgi görmesinin ardından EA‘nın en büyük rakiplerinden biri olan Konami firmasını harekete geçirmişti. Oyun konsolları ve PC versiyonları satışa sunulan PES oyunun 2017 versiyonun ilgi gördüğünü biliyoruz.

PES 2017‘nin Android ve İOS versiyonlarının nezaman geleceği merak edilirken bu konu hakkında dikkat çeken bir bilgi geldi. Gelen bilgilere göre PES 2017, yakın zamanda hem Google Play Store hemde App Store’da Pro Evolution Soccer 17 adıyla yayınlanacak.

PES 17

PES 2017 mobil versiyonu

Sevilen futbol oyunun mobil versiyonun geleceği onaylanırken oyunda bazı yeniliklerde göze çarpıyor. PES 17’nin mobil cihazlara gelmesi kuşkusuz PES 2017‘yi seven kullanıcıları çok mutlu edecek.

Konami şirketi, bir çok büyük futbol takımı ve Stadyum ile yaptığı anlaşma kapsamında oyun içerisinde ki herşeyi lisanslamış durumda.  PES 2017 mobil versiyonun oyun içinde ücret karşılığında çeşitli satın almaları gerçekleştirebilir ve istediğiniz transferi gerçekleştirerek takımınızı güçlendirebilirsiniz. Bir kaç hafta içerisinde APPStore ve Google Play Store’da yayınlanması beklenen sevilen futbol oyunu fiyatı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Ancak ‘nin fiyatının 20 TL üstü olacağını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.