Lenovo Y720

Oyun ve performans canavarı Lenovo Y720 CES 2017 fuarında  resmi olarak tanıtıldı

Lenovo, CES 2017 fuarında canavar gibi olan yeni bilgisayarını tanıttı. Fuara pekçok firma ürünleriyle katılırken, bu ürünlerden biri de özellikleriyle dikkat çeken  Lenovo‘nun yeni bilgisayarı Y720 oldu, Zira Lenovo Y720 tam bir oyun canavarı olarak donatılmış.

Tasarımı ve özellikleriyle adından söz ettiren Y720 dizüstü bilgisayar oyun severler için üstün özelliklerle donatılmıştı.

Lenovo Y720

Lenovo Y720 özellikleri

Lenovo‘nun yeni diz üstü biligisayarının özelliklerine baktığımızda 15.6 inç büyüklüğünde bir ekran ile gelirken cihazın ekran kalitesi oldukça iyi. Zira laptopun 4K 3840×2160  IPS ekran  kalitesine sahip. Lenovo Y720’NİN grafik birimine baktığımızda 6GB Nvida yüksek bir grafik birimine sahip olan Y720‘nin RAM kapasitesine baktığımızda yine yüksek bir RAM kapasitesine sahip olduğunu görüyoruz. 16 GB RAM‘e sahip olan Y720 bellek konusunda sorun çıkarmayacağına benziyor. Laptop’un 2 wat gücünde JBL hapörler bulunuyor. Cihazın bataryasına baktığımızda tam dolumda 5 saat kullanım süresi sunuyor.

Lenovo Y720 fiyatı

Oyun canavarı olarak nitelendirdiğimiz Y720’nin fiyatına baktığımzda 1.399 dolar çıkış fiyatına sahip oşduğunu görüyoruz. Bilgisayarın ülkemizde satışa sunulması durumunda baya pahalı olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Çünkü yükselen dolar’ın etkisiyle cihaz yurtdışından ki fiyatından çok daha pahalı olabilir. Bu cihazın dışın da bir çok firma teknolojik ürünlerini Ces 2017 etkinliği kapsamında tanıtıyor. Daha çok haber için takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.