Oppo R11

Geçtiğimiz yıl Çin’de elde ettiği satış rakamlarıyla oldukça konuşulan Oppo firması, bu defa oldukça iddialı özelliklere sahip Oppo R11 akıllı telefonuyla piyasaya iddialı bir giriş yapmayı planlıyor.

Çift arka ve 20 megapiksel ön kameralı Oppo R11 geliyor

Oppo firması kendi başına Çin’de en büyük akıllı telefon üreticisi firmalarından biri. Oppo’nun bağlı olduğu holding aynı zamanda OnePlus‘ında sahibi olduğunu belirtelim.

Oppo’nun yeni akıllı telefonu olacak R11‘in özellikleri GFXBench’te görülen telefonun üst seviye özelliklere sahip olacağı görünüyor. Arkasında 16 megapiksel kalitesinde 5x Optik yakınlaştırma teknolojisine sahip kameralar bulunan R11 özellikle kameralarıyla çok iddialı görünüyor.

Oppo R11

5.5 inç boyutunda FULL HD çözünürlüklü ekrana sahip olan R11 gücünü Qualcomm’un orta segment işlemci sürümü Snapdragon 660 yongasetinden alıyor. Arkasında çift kamera olan Oppo R11‘in ön kısmında oldukça iddialı 20 megapiksel bir kamera bulunuyor. Bellek biriminde 4 GB RAM‘e yer verilen akıllı telefonun dahili hafızası 64 GB, Android 7.1.1 Nougat ile kutudan çıkacak olan R11’in birde Plus versiyonun hazırlandığı belirtiliyor.

Oppo R11 çıkış tarihi ve fiyatı

Oppo’nun orta segment akıllı telefonlarından biri olacak R11’in nezaman tanıtılacağı bilinmiyor. Ancak yaz aylarında tanıtılması beklenen cihazın fiyatı konusunda bir bilgi şimdilik bulunmuyor.

R11’in özelliklerine baktığımızda bu özellikte ki bir akıllı telefon Samsung ve Htc gibi firmalardan gelseydi kesinlikle 2 bin TL‘nin altında bir fiyata sahip olmazdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.