Oppo Find 9 özellikleri

Çin’in önemli akıllı telefon üreticisi firmalarından biri olan Oppo’nun yeni akıllı telefonu Find 9’un bir görseli sızdırıldı.

Çin’de en çok telefon satan şirketlerden biri olan Oppo şirketinin akıllı telefonları genellikle sadece Çin’de satışa sunuluyor. Oppo’nun çok sevilen telefon serilerinden biri olan Find serisinin son üyesi 2014 yılında piyasaya sunulmuştu. Aradan yaklaşık 3 yıl geçmesine rağmen yeni bir Find üyesi daha satışa sunulmuş değil, ancak çok yakında Find 9 adında bir akıllı telefonun tanıtılabileceğini biliyoruz.

2014 yılında piyasaya sunulan Oppo Find 7’nin halefi olacak olan Find 9‘un geleceği uzun zaman önce konuşulmaya başlanmıştı. Söz konusu telefonun üst seviye özelliklere sahip olacağı ve tasarım noktasında çok dikkat çeken bir tasarıma sahip olacağı söyleniyordu. Oppo Find 9‘a ait olduğu iddia edilen görsele baktığımızda hakikaten etkiliyeci bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz.

İşte Oppo Find 9

Sızdırılan görsele baktığımızda oldukça büyük bir ekrana sahip olduğu görülen telefonun ekranın kaç inç olacağı henüz belli değil. Çok ince bir ekrana sahip ilan Find 9’un çerçevesinin çok ince olduğunu görüyoruz.Oppo Find 9

Sadece önden görülen telefonun çok ince bir tasarıma sahip olduğu görülen ön tarafta parmak izi okuyucusu bulunmuyor. Parmak izi okuyucu muhtemelen ya arka tarafa alınacak yada ekranın alt bölümüne gömülecek. Özellikleri hakkında henüz bir bilgi bulunmayan Find 9’un gücünü Qualcomm Snapdragon 835 yongasetinden alması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.