Oppo

Çin merkezli önemli akıllı telefon üreticisi firmalardan biri olan Oppo firmasının Oppo Find 9 adında ki telefonun tasarımı ortaya çıktı.

Oppo Find 9’un yeni görseli ortaya çıktı

Oppo’nun önemli telefon serilerinden biri olan Find serisine üye Find 9’un görseli ortaya çıktı. Bu seriye üye en son akıllı telefon 2014 yılında piyasaya çıkmıştı. Find 7 adında ki amiral gemi modeli oldukça beğenilmişti.

En son 2014 yılında piyasaya çıkan Find 7‘nin devam modeli olan Find 9’un tasarımı ve özelliklerine dair uzun süredir iddialar vardı. Yeni ortaya çıkan görsel ise Oppo Find 9‘un tasarımını gözler önüne seriyor.

Oppo Find 9
Oppo Find 9

Find 9‘un yeni ortaya çıkan görseline baktığımızda son zamanlarda tanıtılan bir çok akıllı telefon gibi ekran/gövde oranına yönelik Oppo’nun ciddi bir çalışması olduğu görülüyor. Galaxy S8 ve LG G6 gibi çok ince bir tasarıma sahip olarak gördüğümüz Find 9’un bu tasarımla gelmesi durumunda oldukça beğenileceğini belirtelim.

Oppo Find 9 teknik özelliklerinde neler var?

Çin’in 2.ci büyük akıllı telefon şirketi olan Oppo’nun merakla beklenilen telefonu Find 9‘un özellikleri hakkında resmi bir bilgi bulunmuyor ancak bu konuda şimdiden yazılıp çizilen bazı özellikler mevcut. İddialara göre Oppo Finde 9, 5,5 inç boyutunda 2K çözünürlüğünde bir ekran gelecek olan Find 9 gücünü Qualcomm Snapdragon 835 ve ya Snapdragon 653 yongasetinden alması bekleniyor. Arkasında 21 megapiksel önünde ise 13 megapiksel kamera bulunan cihazın batarya kapasitesi 4,100 mAh olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.