Opera tarayıcı

Opera tarayıcı güncellenmesiyle birlikte dikkat çeken WhatsApp,Messenger ve Telegram kısa yolları eklendiği göründü.

Her alanda olduğu gibi internet tarayıcıları arasındada ezeli bir rekabet bulunuyor. Chrome,Mozilla ve Edge gibi tarayıcıların çok kullanıldığını biliyoruz. Özellikle Google Chrome‘un zirvede olduğun hepimizce malum, ancak Chrome‘un çok fazla RAM yemesi ve bazen bilinmedik şekilde kullanıcıların canını sıksada hala en çok kullanılan masaüstü tarayıcısı olma özelliğini koruyor.

Tüm bunlardan bağımsız olarak Opera tarayıcısıda rakiplerini zorlayacak hamleler yapmayı ihmal etmiyor. Özellikle mobil versiyonu daha önce çok beğenilen ve hala popüleritesini sürdüren mobil versiyonun yanı Opera‘nın birde masaüstü versiyonuda bulunuyor. Son yıllarda Opera tarayıcısının masaüstü versiyonun kullanım oranlarının arttığı biliyoruz, şimdi ise çok dikkat çeken bir güncelleme ile Opera’ya sosyal medya kısa yolları eklendi.

Opera tarayıcısı güncellendi

Opera’nın güncellemesiyle birlikte tarayıcının kenar çubuğunda WhatsApp,Messenger ve Telagram kısa yollara eklendi. Opera tarayıcını kullanan kullanacılar tarayıcılarını güncellediklerinde Opera tarayıcısının kenar çubuğunda en popüler olan 3 sosyal medya uygulamalarının kısa yollarını bulabilecekler.

Söz konusu güncellemeyle beraber gelen bir yenilik daha çok işe yarıyor. Paylaşmak istediğiniz resimleri sürükleyip kenar çubuğuna eklenen 3 sosyal medya simgesinin herhangi birinin üstüne bıraktığınızda resimlerinizi daha hızlı paylaşmanızı sağlıyor.

Opera tarayıcısı, daha önce ücretsiz VPN hizmetini kullanıma sunarak büyük beğeni toplarken bu son yeniliği ise kuşkusuz çok sevileceğini belirtelim.

İşletim sistemlerinize göre Opera tarayıcısını indirmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.