OnePlus 6

Çinli teknoloji şirketlerinden OnePlus’ın yakın zamanda tanıtması beklenen yeni amiral gemisi OnePlus 6 hakkında yeni bilgiler geldi.

OnePlus akıllı telefonları ilk piyasaya sunulduklarında üst seviye teknik özelliklere ve uygun fiyatlara sahip oluşları sebebiyle kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

OnePlus 1, OnePlus 2, 3 derken son olarak OnePlus 5T akıllı telefon modelini tanıtan Çinli teknoloji şirketi, yeni amiral gemi modeli olacak OnePlus 6‘yı yakın zamanda tanıtmayı hazırlanırken cihaz hakkında dikkat çeken bilgiler geldi.

OnePlus’ın resmi forumunda yayınlanan bilgilere göre cihaz, 8 GB RAM ile gelirken gücünü ise Snapdragon 845 yongasetinden alacak.

OnePlus’ın forumunda yayınladığı bir diğer önemli bir bilgi ise cihazın 256 GB dahili depolama alanına sahip bir varyantınında olacağı netleşti.

64 ve 128 GB dahili hafızalı versiyonlarınada sahip olacağı belirtelin akıllı telefon çentikli olacak ve Huawei P20 serisinde olduğu gibi kullanıcılar, istedikleri zaman çentikli bölümü kapatabilecekler.

Gelen bir diğer önemli bilgi ise OnePlus 6 akıllı telefon modelinin diğer çıkan kardeşlerinden biraz daha pahalı olacağını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  OnePlus 6 fotoğrafı sızdırıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.