OnePlus 6 görselleri

OnePlus 6’yı dört gözle bekleyen azımsanmayacak kadar büyük bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Akıllı telefonun tanıtım tarihine kısa bir zaman kala cihazla ilgili son sızıntılar geldi.

Çinli teknoloji şirketlerinden biri olan OnePlus‘ın yeni amiral gemi modelinin tasarımını az çok gelen sızıntılardan biliyorduk.

Son sızdırılan resmi görsellerle birlikte, cihazın tasarımıyla ilgili tüm ayrıntılar gün yüzüne çıkmış oldu.

OnePlus 6 özellikleri

OnePlus 6 tasarım

Akıllı telefonun tasarımı gayet şık olduğunu belirtelim. Son zamanlarda tanıtılan bir çok akıllı telefonda görmeye alıştığımız çentik adı verilen ufak bir alana sahip olan cihazın çentiğinde ön kamera ve bazı sensörler bulunuyor.

OnePlus 6‘yı alacak olan kullanıcılar, istediklerinde söz konusu çentiği kapatabileceklerini belirtelim.

Snapdragon 845 adlı güçlü işlemciden güç alacak olan akıllı telefon 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla dikkat çekiyor.

Arkasında 20+16 MP‘lik çift kamera kurulumuyla oldukça dikkat çeken OnePlus 6′nın arkasında yer alan çift kamera saniyede 960 kare video çekebildiği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi 7 yerine Mi 8 geliyor

6.2 inç boyutunda 2280×1080 çözünürlüklü AMOLED ekrana sahip olan cihaz, 3.450 mAh kapasiteli bataryadan beslenirken Android Oreo ile çıkış yapacak.

Amazon.de de listelenen cihazın 6 GB RAM ve 64 GB versiyonu 519 euro 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olan varyantı ise 569 euro çıkış fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.