OnePlus 5T OLED

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın yakında zamanda tanıtılması beklenen OnePlus 5T modeli, Galaxy S8 gibi OLED ekran ile gelebilir.

OnePlus, adı son yıllarda çok duyduk, akıllı telefonlarıyla ünlenen şirket, bu defa iddialı bir akıllı telefonla iddiasını sürdürecek. OnePlus 5 piyasaya sunulduktan sonra stokları tükendi ve artık OnePlus 5 satılmıyor. Çinli akıllı telefon üreticisi şirket, 5T adında yeni bir akıllı telefon modeli, üzerinde çalıştığı belli olduktan sonra bu konuda bir çok sızıntı yaşanmıştı.

OnePlus CEO’su Pete Lau, tarafından atılan bir Tweet dikkat çekti. Lau’nun attığı Tweet’e Samsung‘un AMOLED ekran teknolojisini övüyor.

OnePlus 5T

OnePlus 5T OLED ekrana mı sahip olacak?

OnePlus CEO’su Lete Lau’nun attığı Tweet, OnePlus‘ın kurucularından Carl Pei tarafından Reetwet edilmesi dikkatlerden kaçmadı. Lau’nun, Samsung’un ekran teknolojisi AMOLED‘i övmesi yakında zamanda tanıtılacak OP5T modelinin bu ekran teknolojisi ile mi geliyor sorularını akıllara getiriyor.

Samsung, ürettiği OLED panelleri bir çok akıllı telefon üreticisinede satıyor. Apple‘ın çok dikkat çeken iPhone X akıllı telefon modeline de OLED ekran tedarik eden Samsung’un OLED ekranları OnePlus şirketinede verebileceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Yeni çıkacak telefonlar 2018

Zira, OnePlus 5T’nin 18:9 ekran formatıyla gelebileceğini düşünecek olursak, 5T’nin Galaxy S8 ile benzer bir ekran teknolojisine sahip olması sürpriz olmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.