Oneplus 5t

OnePlus şirketinin 5T adında yeni akıllı telefonunun gelip gelmeyeceği konusunda dikkat çeken ayrıntılar geldi.

OnePlus şirketi, geçtiğimiz yıl Oneplus 3 adındaki akıllı telefonunu Snapdragon 820 işlemcisiyle piyasaya sunarken, cihazın neden Snapdragon 821 yongaseti yerine 820 sürümüyle geldiği konusunda ciddi eleştirilere maruz kalmıştı.

Bu eleştirileri göz önünde bulunduran Çinli şirket, Snapdragon 821 yongasetiyle çalışan Oneplus 3t adında yeni bir akıllı telefon modelini daha piyasaya sunmuştu.

Yakın zamanda tanıtılan Oneplus 5’in ardından acaba 5t modelide gelecek mi, soruları sorulmaya başlanmıştı, yeni gelen bilgilere göre, 5t modelinin gelmeyeceğini gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Oneplus 5 Android Oreo güncellemesi geliyor

Zira, Oneplus 5 akıllı telefon modeli zaten bu yılın en üst teknik özelliklere sahip akıllı telefonlardan biri, 6 ve 8 GB RAM seçeneklerini sunan cihaz, Snapdragon 835 yongasetisiyle çalışıyor, Snapdragon 836 olmadığına göre 5t’nin gelmesi mantıksız gibi görünüyor.

Oneplus 5t değil Oneplus 6 gelecek!

Oneplus 5’in arkasında çift kamera kurulumununda yer alması cihazın ikinicisine gerek olmadığı belirtiliyor, bir başka iddiaya göre, 5t’nin iptal edilmesinin ardından OnePlus şirketinin 2018 yılında tanıtması beklenen Oneplus 6 modelinin tanıtımı daha erkene çekilip 2018’in ilk aylarında Oneplus 6‘nın tanıtılıp pazara sunulabileceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  OnePlus 6 ne zaman çıkacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.