OnePlus 5T

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus şirketinin yeni bir akıllı telefon hazırlığında olduğu daha önce duymuştuk. Şimdide OnePlus 5T adındaki akıllı telefonun görselleri ortaya çıktı.

OnePlus ismini ilk olarak bir kaç yıl önce duymuştuk, üst seviye teknik özelliklere sahip olmalarına karşın uygun fiyatlarıyla dikkat çeken OnePlus markalı akıllı telefonlar kısa zaman da popüler oldu. Çin dışında neredeyse hiç bir ülkede resmi olarak satılmayan OnePlus markalı akıllı telefonlar kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görünce Çinli şirket, bu fırsatı kaçırmadı ve ard arda yeni akıllı telefon tanıtıp piyasaya sundu.

Son olarak OnePlus 5 adındaki üst segment teknik özelliklere sahip amiral gemi modelini piyasaya sunan OnePlus şirketi, bu defa 5T adında yeni bir akıllı telefon duyurmaya hazırlanıyor.

OnePlus 5T görselleri

İşte OnePlus 5T!

OnePlus web sitesinin yayınladığı belirtilen görsellere baktığımızda cihaz, 18:9 en-boy ekran oranına sahip olduğu görülüyor. OnePlus 5 ile aynı genişlikte olan 5T modeli, biraz daha uzun 6 inç boyutunda ekran ile geleceği belirtiliyor.

1080×2160 piksel çözünürlüklü ekran ile gelmesi beklenen akıllı telefonun parmak izi okuyucusu arkaya alınmış.

5 Kasım tarihinde resmi olarak tanıtılabileceği belirtilen 5T’nin stoklarda artık bulunmayan OnePlus 5’in yerini alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  OnePlus 5, OxygenOS 4.5.11 güncellemesini almaya başladı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.