OnePlus 5 render

OnePlus şirketi tarafından yakın zamanda tanıtılması beklenen OnePlus 5 adlı akıllı telefonuna ait yeni görseller ortaya çıktı.

OnePlus’ın yakın zaman içerisinde resmi olarak tanıtacağı yeni amiral gemi modeli OnePlus 5‘in yeni görselleri Android Police sitesi yayınladı. Yayınlanan görsellerde cihazın sağ ve sol çerçeveleri oldukça ince olduğu görülürken, cihazın üst çerçevesi beklenildiği gibi çok ince olmadığı görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Nokia 9 AnTuTu Benchmark kriter testinde ortaya çıktı

Yeni ortaya çıkan OnePlus 5‘in görseline baktığımızda bir hafta önce resmi olarak tanıtılan Oppo R11‘e oldukça benzediği görülüyor.  Oppo’nun bir hafta önce resmi olarak tanıtılan 5.5 inç boyutunda ekrana sahip olan R11’e benzeyen OnePlus 5‘in bu tasarımla gelmesi şaşırtıcı olmayacaktır, zira Oppo markası, OnePlus şirketiyle aynı holdinge bağlı olduğunu belirtelim.

OnePlus 5 render

OnePlus One bir Oppo akıllı telefonuna benziyordu

20 Haziran tarihinde resmi olarak tanıtılması beklenen OnePlus 5‘in yeni görselleri Oppo R11‘e olan benzerliğiyle oldukça dikkat çekerken R11 modelininde iPhone 7 Plus’a olan benzerliğide dikkat çekiyor.

OnePlus 5 render

OnePlus’ın ilk akıllı telefonu olan OnePlus One modelide 2014 yılında piyasaya sunulan Oppo Find 7 modeline oldukça benzediğini belirtelim.

OnePlus 5 render

Oppo R11‘in arkasında çift arka kamera kurulumu oldukça başarılı özelliklere sahip. 2x optik zoom ve seçici özelliklere sahip olan R11’in kamerasına benzer bir kameranın OnePlus 5‘te kullanılması beklendiğini belirtelim. R11, Qualcomm’un yeni tanıtılan orta seviye Snapdragon 660 işlemcisinden güç alırken, OnePlus 5 modelinde ise üst seviye Snapdragon 835 yongasetinin kullanılması bekleniyor.

Tüm bu soruların cevabını bulmamız için 20 Haziran tarihini bekleyip görmemiz gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.