OnePlus 5 ekran görüntüsü alma

OnePlus 5 akıllı telefon modeli ile ekran görüntüsü alma işlemini bilmiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyup rahat bir şekilde ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Uzun zaman konuşulduktan sonra nihayet resmi olarak tanıtılıp piyasaya sunulan OnePlus 5 akıllı telefon modeli, çift arka kamera ve 8 GB RAM gibi oldukça iyi teknik özelliklere sahip. Kısa zamanda stokları tükenen ve artık yenileri üretilmeyeceği belirtilen OnePlus 5’in yerini alacak olan OnePlus 5T akıllı telefon modelini OnePlus 5’ten ayıran en dikkat çeken detay ise 18:9 en-boy oranına sahip ekranı olduğunu belirtelim.

Lafı daha fazla uzatmadan ülkemizde de hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi tarafından satın alınan OnePlus 5 ekran görüntüsü nasıl alınır? İşlemini nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlatalım.

OnePlus 5 Screenshot

OnePlus 5 ekran görüntüsü nasıl alınır?

Ekran görüntüsünü almak istediğiniz içeriğe gidin ve ses kısma ile açma kapama tuşlarına aynı anda basın.

Power ve ses kısma tuşlarına aynı anda 2 saniye boyunca basılı tuttuğunuzda çıt diye bir ses duyduğunuzda hemen tuşları bırakın.

Çıt sesini duyduğunuzda OnePlus 5 Screenshot işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir demek.

Ekran görüntüsü çektiğiniz içeriğinize ulaşmak için galerinizi ziyaret edip ekran görüntünüze ulaşabilirsiniz.

OnePlus 5T ekran görüntüsü alma

OnePlus 5T ekran görüntüsü alma

OnePlus 5‘ten sonra tanıtılan 5T akıllı telefon modeli, biraz daha gelişmiş teknik özelliklere sahip.

OnePlus 5T nasıl ekran görüntüsü alınır? Sorusuna aslında çok basit bir cevabımız olacak. 5T ile normal OnePlus 5 ile aynı işlemle ekran görüntüsü alınabiliyor.

5T ile ekran görüntüsü almak için tek yapmanız gereken ilk önce ekran görüntüsü almak istediğiniz yere gidin ve aynı anda Ses Kısma ve Power tuşlarına aynı anda 2 saniye boyunca basılı tutun.

Deklanşör sesine benzer bir ses duyduğunuz tuşları bırakın ve Galerinizi ziyaret ederek, ekran görüntüsü aldığınız içeriğinize ulaşın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.