OnePlus 5

Amiral gemilerin katili lakaplı OnePlus akıllı telefonların beşincisi OnePlus 5 modeli ile ilgili oldukça dikkat çeken bir tasarım çizimi ortaya çıktı.

Çıktığı ilk günlerden beri oldukça konuşulan OnePlus markalı akıllı telefonlar oldukça dikkat çekiyor. Özellikle yüksek donanımlı ve üstün özellikleriyle fark yaratan OnePlus şirketinin akıllı telefonları her ülkede satışa sunulmasada yinede oldukça merak ediliyorlar. OnePlus‘ın merakla beklenilen amiral gemi modeli OnePlus 5‘in tanıtım tarihi yaklaştıkla onun ilgili pek çok bilgi ve iddia ortaya atılmaya başlandı.

OnePlus 5 çift arka ve çift ön kamerayla gelebilir

OnePlus şirketi, tarafından bu konuda henüz resmi bir açıklama bulunmuyor olsada amiral gemilerin katili lakaplı telefonların beşinci üyesinin tasarımı ve teknik donanımı hakkında oldukça dikkat çeken detaylar geliyor. Son olarak ortaya çıkan ve OnePlus 5‘in tasarım çizimi olduğu belirtilen görsele baktığımızda bir detay oldukça dikkat çekiyor. Söz konusu detayda akıllı telefonun hem arkasında hemde önünde çift kamera kurulumu olduğu görülüyor. Kameraların kaç megapiksel olduğu konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor olsada arka kameralardan birinin 23 megapiksel ön kameralardan birinin ise 16 megapiksel olabileceği belirtiliyor.

OnePlus 5

OnePlus 5 teknik özellikleri

Henüz resmi olarak tanıtılmayan OnePlus‘ın yeni amiral gemi modeli, 5.5 inç boyutunda bir ekran sunarken Qualcomm Snapdragon 835 yongasından güç alıyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanını sunan versiyonun yanı sıra 8 GB RAM ve 256 GB depolama alana sahip olan üst versiyonuda olacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.