Oneplus 5 Android Oreo

Oneplus’ın yakın zamanda tanıttığı amiral gemi modeli Oneplus 5 için Android 8.0 Oreo güncellemesini getirmek için çalışmalara başladığı ortaya çıktı.

Bir kaç yıl önce ilk akıllı telefonuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Çinli Oneplus şirketinin bu yıl tanıttığı yüksek teknik özelliklere sahip olan amiral gemi modeli Oneplus 5, 6 ve 8 GB RAM  seçenekleriyle oldukça dikkat çeken cihaz, Qualcomm’un en üst işlemcisi Snapdragon 835 yongasetinden güç alıyor.

Android Nougat ile çıkış yapan Oneplus 5‘e Android 8.0 Oreo güncellemesinin ne zaman geleceği merak ediliyor, anlaşılan bu merak çok sürmeyecek ve cihaz çok yakında Oreo sürümüne kavuşacak.

OnePlus-5-benchmark

Oneplus 5 için Android 8.0 Oreo güncellemesi çok yakında yayınlanabilir

Bu yıl içerisinde en çok konuşulan üst segment akıllı telefonlarından biri olan Oneplus 5 tanıtıldıktan sonra cihaza Oreo güncellemesinin verilip verilmeyeceği merak ediliyordu. Yeni gelen habere göre, Çinli şirketin Android Oreo güncellemesini hazırladığı belli oldu, Geekbench’te ortaya çıkan bilgilerde Oneplus 5’in yakın zamanda Android 8’e kavuşacağını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  OnePlus 6 ne zaman çıkacak?

Yıl sonuna kadar Oneplus 3, 3t ve Oneplus 5‘e Android Oreo güncellemesine kavuşabileceği belirtiliyor, 3 Oneplus akıllı telefonuna gelecek olan Oreo güncellemesi hem Android’in en yeni sürümünü getiriyor hemde bazı güvenlik güncellemelerini ve hata düzeltmelerinide içerdiğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.