Nuans Neo çıkış tarihi ve özellikleri

Japon şirketi Nuan firması tarafından resmi olarak tanıtılan Nuans Neo adında ki akıllı telefonun çıkış tarihi ve fiyatı haberimizde.

Akıllı telefon üreten şirketler genellikle, Çin veya Güney Kore merkezli çalışıyor. Ancak Japon şirketlerde bu alanda gayet başarılı. Japon firması Nuans‘ın, 2015 yılında piyasaya çıkan ancak Windows 10 Phone işletim sistemiyle çalıştığı için pek ilgi görmediği belirtilen,  Nuans Neo yenilenmiş Android versiyonuyla tekrar duyuralacak. Ayrıntılar haberimizde.

Nuans Neo Reloaded

Nuans Neo özellikleri

Neo, üst seviye özelliklere sahip bir akıllı telefon değil. Ancak orta segment akıllı telefonlar için ideal özelliklere sahip. 5.2 inçlik 1080p çözünürlüklü ekrana sahip olan akıllı telefon Nuans Neo Reloaded kişiselleştirilebilir özelliğiyle arka kapağın rengini değiştirilebilecek. Yeni Nuans Neo gücünü Qualcomm Snapdragon 625 yongasetinden alırken, 3 GB RAM, LTE bağlantı desteği, Toza ve suya karşı (IP54 sertifikasına sahip).

Cihazın 2015’te çıkan versiyonu Windows Phone çalıştırıyordu. Ancak bu defa Android ile gelen Neo Reloaded özellikleri Android 7.1 Nougat ile güçlendirildimiş. Neo reloaded’in bataryasına baktığımzda 3.450 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak. Teknik özelliklere iyi seviyede olan cihazın en dikkat çekici yanı ise kişiselleştirilebilir arka kapağı olduğunu belirtelim, yani arka kapağını rengini sevmeyen bir kullanıcı akıllı telefonun arka kapak rengini değiştirebilme imkanına sahip olacak.

Nuans Neo Reloaded nezaman çıkacak?

Global olarak satışa sunulması beklenen Neo Roleted, 20 şubat tarihinde tanıtılacak. Ancak Neo Reloaded fiyatı henüz belli değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.