Nakia

HMD Global tarafından satın alınan Nokia, ünlü saat markası Withings şirketinin ürettiği saatin satış rakamları rekora koşuyor.

Nokia’nın piyasaya tekrar dönmesiyle birlikte bir çok akıllı telefon tanıtarak bir kaç ülkede satışa sunmuş durumda. Nokia markalı akıllı telefonlar yakın zamanda küresel olarak satışa sunulması beklenirken Nokia markalı Withings Steel HR adında ki Nokia akıllı saatinin satışları iyi durumda.

Withings Steel HR akıllı saati satış rakamları mutlu etti!

HMD Global, Nokia şirketini satın aldıktan sonra efsane şirketi adeta küllerinden yeniden doğmasına vesile olmuştu. Akıllı telefonlarıyla oldukça konuşulan Nokia şirketi, bu defa akıllı saatiyle gündemde.

Nokia, ünlü saat markası Withings‘i satın alıp kendi bünyesinde faaliyetini sürdüceğinin açıklamasından uzun zaman sonra Steel HR analog saati satışa sunulmuştu. Yeni gelen haberlere göre Steel HR akıllı saatin satış rakamlarının oldukça iyi olduğu belirtiliyor.

Steel HR

Nokia’nın satın aldığı Withings markası Nokia’nın marka değerinin etkisiyle satışlarını dahada arttırdığı belirtiliyor.

Steel HR akıllı saatin özellikleri ve tasarımı rakipleriyle yarışacak düzeyde. Yurt dışında 600 TL civarında bir fiyata sahip olan akıllı saat ülkemizdede satılıyor. Ülkemizde 1000 TL civarında bir fiyata sahip olan akıllı saat kendi rakiplerinden biri olan Apple Watch gibi akıllı saatlerden bir eksiği bulunmuyor. Kendi rakiplerinden eksiği bulunmayan Withings‘in üretip piyasaya sürdüğü akıllı saatin özelliklerinin iyi olması ve fiyatının diğer rakiplerinden çok daha uygun olması satış rakamlarına olumlu etki ettiğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.