Nokia 9

Nokia’nın tanıtılması beklenen yeni amiral gemi modellerinden biri olan Nokia 9’a ait olduğu belirtilen ve mavi renge sahip olan görsel sızdırıldı.

Sevilen teknoloji markalarından biri olan Nokia’nın pazara yeniden dönmesiyle birlikte, birden çok akıllı telefon tanıtarak piyasaya sundu, son olarak Nokia 8 adlı amiral gemi modelini tanıtan Finlandiyalı şirketin bir sonraki amiral gemisi olması beklenen Nokia 9′a ait dikkat çeken bir görseli sızdırılmasıyla beraber cihazın tanıtım tarihinin yakın olabileceğini tahmin ediliyor.

Mavi Nokia 9

İşte mavi Nokia 9!

Nokia 9‘un yeni sızdırılan görseline baktığımızda arkasında muhtemelen Zeiss imzasını taşıyacak olan çift arka kamera kurulumuna sahip olduğunu görüyoruz, parmak izi okuyucusununda arkada olan cihazın ön tarafına baktığımızda eğilimli bir ekrana sahip olduğunu görüyoruz ve mutemelen ekran OLED olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Nokia 8 Android 8 güncellemesi çok yakında geliyor

Nokia 9’un tahmin edilen teknik özelliklerine bakacak olursak cihaz, 6 veya 8 GB RAM’e sahip olması beklenirken, 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak, IP68 sertifikasına sahip olması beklenen Nokia’nın amiral gemi modeli kablosuz şarj etme desteği ve Iris tarayıcısınında olması bekleniyor.

Nokia 9‘un ne zaman tanıtılacağı konusunda henüz kesin bir bilgi bulunmazken, cihazın Avrupa fiyatının civarında olacağı gelen bilgiler arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.