Nokia 9 fiyatı ve özellikleri

Nokia’nın yakın zamanda tanıtacağı yeni amiral gemisi Nokia 9’un bazı teknik özellikleri tesadüfen ortaya çıktı.

Nokia şirketknin pazara tekrar dönmesiyle birlikte, bir çok Android’li akıllı telefon piyasaya sundu. Son olarak çift kameralı Nokia 8‘ide tanıtan Finlandiyalı teknoloji şirketinin uzun zamandır beklenen amiral gemilerinden Nokia 9‘un teknik özellikleri hakkında bir çok bilgi mevcut. Ancak yeni gelen bilgiler cihazın kamerası hakkında ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor.

Nokia 9 kamera
Nokia 9 kamera

Nokia 9 kamerasıyla iddialı olacak!

Nokia 5 için yayınlanan Oreo güncellemesiyle birlikte, Nokia’nın uzun zamandır konuşulan Nokia 9‘un arka kamerası çok iddialı olacağı belli oldu. Cihazın arkasında yer alan kameralardan biri 2 kat daha iyi optik görüntüler çekerken diğeri ise, arka planı bulanıklaştırma özelliğine sahip.

5.5 inç boyutunda QHD+ ekrana sahip olması beklenen cihaz, Snapdragon 835 yongasetinden güç alıyor. 4 GB RAM ve 64/128 GB dahili depolama seçenekleriyle piyasaya sunulması beklenen Nokia markalı amiral geminin arkasında Zeiss imzasını tasıyan çift kamera olması bekleniyor.

Tahminlere göre, 19 Ocak 2018 tarihinde tanıtılması beklenen cihazın çıkış fiyatı ise 750 Euro civarında olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Razer Phone tanıtıldı! İşte Razer Phone özellikleri ve fiyatı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.