Nokia 8

Nokia’nın kısa bir süre önce resmi olarak tanıttığı Android’li amiral gemi modeli Nokia 8’in yeni bir versiyonu daha geliyor.

Tekrar pazara dönen Finlandiyalı Nokia’nın, Android eko sistemine geçiş yapmasıyla birlikte adeta yeniden doğduğunu biliyoruz. Nokia şirketinin daha yeni tanıttığı yeni amiral gemi modeli Nokia 8‘in RAM’i ve dahili hafızası bazı kullanıcıları hayal kırıklığına uğratsada Nokia, bu eksikliği tamamlamak için 6 RAM ve 128 GB versiyonu pazara sunmaya hazırlanıyor.

Nokia 8 128 GB

Nokia 8, 128 GB dahili hafıza ve 6 GB RAM modeli geliyor

Nokia’nın ilk Android’li amiral gemisi olan Nokia 8 ilk tanıtıldığında, 5,3 inç boyutunda ekrana sahip olan cihaz, Snapdragon 835 işlemcisinden güç alıyor.

Arkasında iki adet 13 megapiksel çift kamera kurulumuyla dikkat çeken Nokia’nın amiral gemisi, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Nokia 9 ile ilgili müthiş iddia! cihaz 8 GB RAM ile mi geliyor?

Yeni gelen haberleri göre ise, Nokia 8, 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza seçeneğiyle yakın zamanda tanıtılıp piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

Nokia 8’in 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızalı seçeneğinin diğer teknik özelliklerinin RAM ve dahili depolama dışında 4 GB RAM’li versiyonuyla aynı olması bekleniyor.

Nokia 8’in 128 GB’lık versiyonun ne zaman tanıtılacağı veya fiyatını ne olacağı henüz bilinmiyor, cihazın 4 GB RAM’li versiyonub fiyatının 750 dolar olduğunu göz önünde bulundurursak cihaz, ilk versiyonun biraz daha pahalı olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.