Yeni Nokia 3310

Bundan kısa bir süre önce Nokia’nın efsane cep telefonun Nokia 3310‘nun yeni bir versiyonun tanıtılacağı ortaya çıkmıştı. Bu defa ise 3310’nun videosu yayınlandı.

Nokia’nın efsane klasik cep telefonlarından biri olan Nokia 3310’nun yeni versiyonun tanıtacağı heyecan yarattı. Yeni Nokia 3310’nun henüz nasıl bir tasarıma sahip olacağı bilinmezken cihaz ile ilgili konseptler yayınlanmaya devam ediyor.

Karşınızda Nokia 3310 konsepti

Cep telefonların ülkemizde popüler haline geldiği 2000’li yılların başında piyasaya çıkan ve sağlamlığıyla artı birde uzun kullanım süresi sunan bataryası ile efsane haline gelen Nokia 3310 hala unutulmadı. Nokia şirketinin tekrar piyasaya dönmesiyle birlikte efsane haline gelen ve bir çok sağlamlık testlerine konu olan 3310’nun yeni bir versiyonunda tanıtıp nostalji yaşatmak istediği ortaya çıkarken cihazın bu defa videosu yayınlandı.

Yeni Nokia 3310 özellikleri

3310‘nun özelliklerin nasıl olacağı henüz belli değil. Ancak Windows phone işletim sistemiyle çalışacağı ve nostaljik 3310’dan izler taşıyacağı biliniyor. Yayınlanan render videoda cihazda USB-C portu olduğu görülüyor. Bunun yanı sıra cihaz tamamen dokunmatik ile gelecek. CurvedLabs ve Martin Hajek‘in çizdiği yeni 3310 renderleri cihazın tasarımın nasıl olacağı net olarak görülüyor. Ancak Nokia tarafından henüz resmi olarak tanıtılmayan 3310’nun tasarımı farklı olarak gelebilir.

Yeni Nokia 3310 videosu

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.