Nokia 10 ne zaman çıkacak

Finlandiyalı teknoloji şirketi Nokia’nın çok konuşulacak 5 lensli Nokia 10 akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Nokia‘nın akıllı telefon pazarına yeniden dönmesiyle birlikte, Nokia 2,3,4,5,6 ve Nokia 8 akıllı telefon modellerini piyasaya sundu. Bu akıllı telefonları klasik Nokia telefonlarından ayıran en büyük özellik ise, Android işletim sistemiyle çalıyor olmaları. Piyasaya çıktıktan sonra büyük ilgi ile karşılaşan Nokia, kolları yeni akıllı telefon modelleri için sıvamış durumda.

2018 yılı içerisinde Nokia 9 telefon modelini tanıtması beklenen Nokia’nın 5 kameralı Nokia 10 adında çok iddialı bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Nokia 10 özellikleri

Nokia 10 özellikleri nasıl olacak?

MWC 2017 teknoloji fuarından adeta gövde gösterisi yapan Nokia şirketi, MWC 2018‘de aralarında Nokia 9 ve Nokia 10 olmak üzere birden fazla model tanıtabileceği belirtiliyor.

Nokia 10’nun yeni ortaya çıkan tasarım çizimine baktığımızda cihazın 5 kameraya sahip olduğunu görüyoruz.

18:9 en-boy ekran formatına sahip tasarım ile geleceği belirtilen akıllı telefona Snapdragon 845 yongasetinin güç vereceği gelen bilgiler arasında. 6 GB RAM ve Android 8 ile gelmesi beklenen cihaz, Şubat ayı sonlarına doğru düzenlenecek olan MWC 2018 teknoloji fuarında tanıtılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En iyi Android tarayıcı 2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.