Nike iPhone 7 kılıfı

Apple’ın 2016 yılında piyasaya sunduğu amiral gemi modeli iPhone 7 için Nike firması özel bir kılıf üretti.

2016 yılında satışa sunulan iPhone 7 dünya genelinde milyonlarca adet satılmıştı. Apple’ın amiral gemi modeli iPhone 7 için piyasayada onlarca kılıfı bulunuyor, Ancak bu sefer ki kılıf spor markası Nike tarafından üretilince daha çok dikkat çekti. Ünlü spor markası Nike genellikle ürettiği ayakkkabıyla bilinen bir firma olduğu için bu defa iPhone 7 kılıfını üretince kuşkusuz haber niteliğide taşıyor.

Ayakkabı tabanından esinlenerek üretilen Nike markalı iPhone 7 kılıfı oldukça dikkat çekiyor. Nike Air Force 1 ve Nike Roshe modellerinden esinlenerek yapılan kılıfı oldukça dikkat çekiyor.

Nike iPhone 7

Nike markalı iPhone 7 kılıfları satışa çıktı

Nike firması tarafından üretilen ayakkabı tabanından esinlenerek yapılan iPhone 7 kılıfları Nike’nin çevrimiçi mağazasında satışa sunuldu. Satışa sunulan Nike Air Force 1 kılıfının fiyatı 35 dolar ve sadece mavi renk seçeneği bulunuyor. Dikkat çeken diğer Nike markalı kılıf olan Nike Roshe ise kırmızı ve yeşil renkleriyle 35 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Nike firmasının ayakkabı tabanından esinlenerek tasarladığı iPhone 7’nin kılıfı ilginç görünüşü bir yana diğer kılıflardan çok daha dayanıklı olduğu belirtiliyor.

Nike’nin ürettiği ve çevrimiçi mağazasında satışa sunduğu ayakkabı tabanı tasarımında ki iPhone 7 kılıfları sağlam oluşuyla dikkat çekiyor. Nike online mağasında satışa sunulan iPhone 7 kılıflarının ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı belli değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.