RunIQ

Akıllı telefonlar kadar olmazsada yüksek bir kullanıcı kitlesi bulunan akıllı saatlerde önemli ölçüde kendilerine piyasayada yer bulmayı başardılar. New Balance’ın, CES 2017’de tanıtılan akıllı saati RunIQ piyasaya çıktı.

New Balance akıllı saati olan RunIQ piyasaya çıktı

News Balance,Google ve İntel‘in ortaklaşa olarak hazırladığı akıllı saat RunIQ, CES 2017‘de tanıtılmıştı. Çok geçmeden bu defa akıllı saat piyasaya çıktı. İntel’in donanım olarak katkı sağladığı RunIQ akıllı saatin Google, yazılım olarak destek sundu. Koşu alanında ise Strava‘nın yardımcı olduğu saat önemli ölçüde geliştirilmiş durumda.

50 metreye kadar su geçirmeye akıllı saatin su yüzücü sporcular için ideal olduğu belirtiliyor. Ayrıca saatin GPS desteğine sahip olduğunu söyleyelim.

RunIQ özellikleri

Akıllı saat 50 metreye kadar su geçirmeyen özelliğiyle dikkat çekerken diğer özellikleride dikkat çekiyor. 1.39 inç AMOLED ekrana sahip olan akıllı saat RunIQ, 512 MB RAM‘e sahip ayrıca 4 GB dahili hafızası bulunan cihazın işletim sistemi Android Wear.

Tam dolumda 24 saat kullanım süresi sunan pili ile dikkat çeken saatin GPS desteği açık olduğunda bu sürenin 5 saate kadar düştüğü belirtiliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.