Hater Uygulaması

Sosyal medyanın büyümesiyle birlikte çeşitli sosyal medya uygulamaları ve siteler kuruluyor, bu defa nefret üzerinden buluşturan Hater adlı uygulama geliştirildi.

Bizim halkımız arasında en çok kullanılan En büyük aşklar nefretle başlar sözü çok kullanılan bir deyim haline geldi. Bu deyim üzerinden olmazsada nefret duygusu Hater uygulaması geliştiricileri için bir ilham haline gelmiş diyebiliriz. Uygulama diğer sosyal medya uygulamaların aksine Nefret üzerinden buluşturuyor. Evet yanlış duymadınız insanları nefret üzerinden buluşturan uygulama olan Hater uygulaması oldukça ilginç bir anlayışla geliştirilmiş.

Nefret üzerinden buluşturan Hater uygulaması

Nefret üzerinden buluşturan uygulama denildiğinde insanın kulağına hiç hoş gelmeyen çok antipatik gibi dursada uygulamanın CEO‘su bu durumu şöyle açıklıyor. İnsanların içindeki nefreti kimse inkar edemez diyen Hater uygulamasının CEO’su sözlerini şöyle bitiriyor bu sizin inkar edemeyeceğiniz kadar gerçek bir parçanız diyen uygulamanın CEO’sunun açıklaması yeterince açıklayacı olmazsada kendilerini ifade eden bir açıklama olmuş diyebiliriz.

Nefret üzerinden buluşturduklarını iddia eden uygulama şuanda Appstore‘da indirelebilir durumda. İnternetin neredeyse tüm ülkelerde yoğun olarak kullanılmasıyla beraber bazı sosyal medya uygulamaları sadece geliştirildikleri ülkeyle sınırlı kalırken Hater gibi sosyal medya uygulamalarda uluslararası olarak hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.