Need for Speed 2017

Sevilen oyunlardan biri olan Need For Speed’in yeni versiyonuyla ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Need for Speed, oyunuyla ilgili daha önce 2017 versiyonun geleceği duyurulsada bu konu epeyce karmaşık hale gelmişti. Need for Speed 2017‘nin geleceği duyurulduktan sonra oyunun 2017 yılına yetişemeyeceğini ancak 2018 yılında geleceği konuşulmaya başlandığı şu sıralarda Need for Speed kendi resmi sitesinden yaptığı bir açıklamayla oyunun geleceği duyuruldu.

Need for Speed 2017 Haziran ayın gelebilir

Oyunun resmi sitesinden yapılan açıklamam Need for Speed 2017 ile ilgili Haziran ayında daha net bir şekilde bilgilerin paylaşılacağı açıklandı. Bu açıklamanın ardından oyunun 2017 yılı içerisinde geleceği %90‘lık netlik kazandığı belirtiliyor.

Öte yandan sevilen oyunun yeni versiyonuyla ilgili bazı detaylarda paylaşıldı. Açıklamaya göre Need for Speed 2017 internet bağlantısı olmadan Offline olarakta oynanabilecek. Oyunu sevenler oyuna giriş yaptıklarında oyunu çevrimdışı olarakta oynayabilme kolaylığının sağlanması kuşkusuz dikkat çeken yeniliklerden biri olduğunu belirtelim. Need for Speed 2017 oyununun gelmesiyle birlikte sevilen oyunu oynamayı seven kullanıcıları sevindireceği kesin.

Öte yandan oyunun içeriğiyle ilgili fazla bir bilgi paylaşılmasada polis kovalacamalarına daha çok yer verileceği belirtiliyor. Need for Speed 2017 hakkında şimdilik çok fazla bilgi bulunmuyor, Haziran ayında yapılacak resmi açıklamaların ardından daha çok bilgi edineceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.