Motorola Moto Z2 Play

Motorola’nın yeni akıllı telefonu olması beklenen Moto Z2 Play’e ait görseller sızdırıldı.

Lenovo’nun bünyesinde olan Motorola şirketi, son yıllarda oldukça başarılı işlere imza attı. Motorola firması tarafından geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan Moto Z Play‘in devam modeli olacak olan Moto Z2 Play‘e ait görselleri Slashleaks sitesi tarafından paylaşıldı.

>>İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPho
ne 8’in boyutu hakkında yeni bilgiler geldi

Ünlü sızıntı kaynaklarından biri olan Slashleaks’ın yayınladığı Z2 Play’in görselleri oldukça dikkat çekiyor.

İşte Moto Z2 Play!

Slashleaks sitesinin yayınladığı Motorola Moto Z2 Play modeline ait görseller bir çok detay oldukça dikkat çekiyor.

Moto Z2 Play

Moto Z2 Play

Moto Z2 Play

Cihazın arkasına konumlandırılan çift kamera kurulumu cihazın arkasında tam ortaya konumlandırıldığını görüyoruz. Çift arka kamera kurulumunun arka tarafta cihazı bölümünün ortasında yer alması nedeniyle çift arka kameranın daha büyük göründüğünü belirtelim. Arkasında iki adet kamera konumlandırılan cihazda USB Type-C bağlantı noktası yer alırken cihazda klasik 3.55mm kulaklık jakının bulunmadığını görüyoruz.

Moto Z2 Play teknik özellikleri

Cihazın teknik özelliklerinin nasıl olacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor, ancak bu konuda bazı tahminler bulunuyor. 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüğünde ekrana sahip olan cihaz gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 835 yongasetinden alması bekleniyor. 4 GB RAM‘e sahip olması beklenen akıllı telefonun 8 Haziran veya sonra ki günlerde resmi olarak tanıtılıp piyasaya sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.