moto z play andrid 7.0 nougat

Motorola’nın orta segment akıllı telefonlarından Moto Z Play için Android 7.0 Nougat güncellemesini merak ile bekleyen Moto Z Play’in kullanıcılarına sevindirici haber Almanya’dan geldi.

Motorola tarafından piyasaya sunulduktan sonra oldukça ilgi gören Moto Z Play kısa zaman içerisinde hatırı sayılır bir kullanıcı sayısına ulaşarak Motorola’nın yüzünü güldüren akıllı telefonlarından biri olmuştu. Gelen habere göre Motorola’nın yüzünü güldüren Moto Z Play‘in kullanıcılarının yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Moto Z Play için ocak sonlarında Nougat gelebilir

Motorola, daha önce yaptığı açıklama ile Android 7.0 Nougat güncellemesini vereceği akıllı telefonlarını açıklamıştı. İlk olarak üst seviye akıllı telefonlarına 2016 yılının kasım ayında güncelleme dağıtan firma M Z Play için kesin bir tarih vermemişti. Gelen son haberlere göre Motorola Moto Z Play için ocak sonlarına doğru güncelleme yayınlanabilir.

Motorola Moto Z Play özellikleri

Orta seviye akıllı telefonlar arasında hem özellik hemde tasarım olarak dikkat çeken cihaz 5.5 inç büyüklüğünde FULL HD bir ekrana sahip. Gücünü 8 sekiz çekirdekli Qualcomm’un Snapdragon 625 yongasetinden alan cihaz 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza sunuyor. Kamerasına baktığımızda üst seviye bir kameraya sahip olduğunu görüyorz. 16 megapiksel arka kameraya sahip olan Moto Z Play‘in ön kamerası 5 megapiksel.

Cihazın bataryasına baktığımızda kaliteli bir pile sahip olduğunu söylemek mümkün. Zira cihazın 3.510 mAh kapasiteli bir bataryası bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.