motorola-moto-x-2017-ozellikleri-sizdirildi

Motorola’nın, yeni akıllı telefonu Moto X 2017’ye dair sızıntılar ortaya çıktı. Son gelen bilgilerde Moto X 2017’nin orta seviye özelliklere sahip olacağı belirtiliyor.

Motorola şirketinin yeni akıllı telefonu olması beklenen Moto X 2017 modeli ortaya çıktı.

Moto X 2017 ortaya çıktı

X 2017’nin özellikleri orta seviyede olacağı belirtiliyor. Tasarım olarak tamamen metal olarak gelmesi beklenen cep telefonun orta seviye özelliklere sahip olacağı ve orta segmentin özellikleriyle ve tasarımıyla dikkat çeken akıllı telefonlar arasında olması bekleniyor.

Moto X 2017

Daha önce sızdırılan bilgilerde Motorola firmasının Moto X akıllı telefonunu MWC 2017’de tanıtmak için hazırladığı söylensede daha sonra bunun Moto X olmadığı Moto G5 Plus olduğu ortaya çıkmıştı. MWC 2017’de Moto G5’i tanıtan Motorola’nın, yeni bir akıllı telefon hazırladığı ortaya çıktı ve bu durum görsellerle desteklendi. Tasarım olarak metal bir yapıda olan cep telefonu Moto Z Play akıllı telefonuna benziyor.

Moto X

Moto X 2017 özellikleri

Bu konuda henüz kesin bir bilgi olmamakla birlikte cep telefonun 5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan cihaz gücünü Qualcomm’un, orta segmen işlemci sürümü Snapdragon 625 yongasetinden alıyor. 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip olması beklenen Moto X’in özellikleri rakipleriyle yarışacak seviyede olacağı tahmin ediliyor.

Moto X‘in fiyatı ve çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmayan Motorola’nın, yeni akıllı telefonun 2017 yılının yaz aylarında tanıtılabileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.