Motorola şirketinin bu yıl tanıtacağı 3 Moto serisi 2018 modelinden biri olan Moto G6’nın görseli bir Twitter kullanıcı tarafından sızdırıldı.

Son bir kaç haftadır Moto 2018 serisinden bazı sızıntılar gelmeye başladı. Yeni sızıntı Moto G6‘nın bir görselinden oluşuyor ve cihazın tasarımını gözler önüne seriyor.Motorola Moto G6 görselleri

Motorola Moto G6 tasarımı nasıl olacak?

Twitter kullanıcı tarafından paylaşılan görsel ile bilikte, bazı detaylarıda beraberinde getirdi. Moto G6, Moto G6 Play ve Moto G6 Plus‘ta oluşması beklenen Moto 2018 serisinin üyelerindeb G6’nın son yıllarda akıllı telefonlarda moda haline gelen 18:9 en / boy oranına sahip ekran ile geleceğini görüyoruz.

Motorola Moto G6‘nın arkasında benzersiz çift kamera kurulumununda yer alacağını yeni sızdırılan bilgi ile gün yüzüne çıktığını belirtelim.

Motorola Moto G6 özellikleri ve çıkış tarihi

26 Şubat tarihinde İspanya’nın Barselona kentinde başlayacak olan MWC 2018 teknoloji fuarında tanıtılması beklenen Moto G6‘nın teknik özelliklerinin bir önceki modeli Moto G5‘tan çok daha iyi olacağını şimdiden belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Alcatel, 24 Şubat tarihinde 3 akıllı telefon tanıtacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.