Moto G5

Lenovo’nun, satın aldığı teknolji şirketlerinden Motorola’nın yeni akıllı telefonu olan Moto G5 hakkında yeni bir gelişme var.

Lenovo’nun satın aldığı Motorola şirketi piyasaya tekrar iddialı bir şekilde dönerken Motorola firması son bir kaç yıldır oldukça iddialı akıllı telefon modellerini üretip tanıttıktan sonra kullanıcıların beğenisine sundu. Motorola’nın merakla beklenilen akıllı telefon modellerinden biri olan Moto G5’in resmi olarak tanıtıldıktan sonra çok geçmeden piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

Moto G5 tanıtıldıktan sonra çok geçmeden piyasaya sunulabilir

Bir İngiliz perakendeci tarafından paylaşılan bilgide cihaz tanıtıldıktan sonra mart ayında perakende satışa çıkacabileceği belirtiliyor.

Motorola Moto G5 özellikleri

26 şubatta Barcelona’da düzenlenecek olan MWC 2017‘de tanıtılması beklenen akıllı tlefon daha tanıtılmadan özellikleri büyük oranda belli olmuş durumda. Buna göre 5 inç büyüklüğünde 1080p çözünürlüklü ekrana sahip olan Moto G5 gücünü Snapdragon 430 yonyagasetinden alıyor.Cihaz iki versiyonla geleceği belirtiliyor. İlk versiyonunda 2 GB RAM ve 16 Gb dahili hafıza bulunurken ikinci versiyonunda ise 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza olması bekleniyor. Motorola Moto G5‘in ana kamerası LED flaşlı 13 megapiksel ön kamerası ise 5 megapiksel. Orta seviyede akıllı telefonlar içinde ilgi görmesi beklenen cihazın MWC 2017‘de tanıtılması bekleniyor.

Habere göre Motorola Moto G5 çıkış tarihi daha erken olabilir.
twitter

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.