Moto C ve Moto C Plus

Motorola’nın akıllı telefon piyasayasına adapte olmasından sonra artık her yıl pek çok akıllı telefon piyasaya sürüyor. Son iddiaya göre Motorola firması, Moto C ve Moto C Plus olmak üzere iki yeni telefon üzerinde çalışıyor.

Motorola Moto C ve Moto C Plus yakında gelebilir

Sızıntılarıyla meşhur Twitter kullanıcısı @Evleaks‘ın paylaştığı bilgilere göre Motorola iki yeni akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Evan Blass‘ın paylaştığı özelliklere baktığımızda her iki akıllı telefonun giriş seviyesinde özelliklere sahip olduğunu görüyoruz.

Moto C ve Moto C Plus özellikleri

İlk olarak Moto C‘nin özelliklerine baktığımızda 5 inç boyutunda 854x480p çözünürlüğünde ekrana sahip olan Moto C’nin bellek biriminde 1 GB RAM bulunurken 8 ve 16 GB dahili depolama seçenekleriyle geleceği belirtiliyor. Gücünü 1.3 Ghz hızında çalışan 32 ve 64 Bit seçeneğine sahip MediaTek işlemcisinden alan Moto C, Android 7.0 Nougat ile çalışırken arkasında 5 önde 2 megapiksel kamera bulunuyor.

Son olarak Moto C’nin bataryasına baktığımızda 2.350 mAh boyutunda bir bataryaya sahip olduğunu görüyoruz.

Moto C’den biraz daha iyi özelliklere sahip olan Moto C Plus’ın özelliklerine baktığımızda 5 inç büyüklüğünde HD çözünürlüğünde ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Gücünü 1.3 Ghz hızında çalışan 64 bit MediaTek işlemcisinden alan Moto C Plus’ın bellek biriminde 2 GB RAM bulunuyor. Arkasında 8 ve önünde megapiksel kamera bulunan C Plus, Android 7.0 Nougat ile çalışıyor.

Son olarak bataryasına baktığımızda 4.000 mAh gibi oldukça büyük bir bataryaya sahip olduğunu görüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here