Moto C ve Moto C Plus

Motorola’nın akıllı telefon piyasayasına adapte olmasından sonra artık her yıl pek çok akıllı telefon piyasaya sürüyor. Son iddiaya göre Motorola firması, Moto C ve Moto C Plus olmak üzere iki yeni telefon üzerinde çalışıyor.

Motorola Moto C ve Moto C Plus yakında gelebilir

Sızıntılarıyla meşhur Twitter kullanıcısı @Evleaks‘ın paylaştığı bilgilere göre Motorola iki yeni akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Evan Blass‘ın paylaştığı özelliklere baktığımızda her iki akıllı telefonun giriş seviyesinde özelliklere sahip olduğunu görüyoruz.

Moto C ve Moto C Plus özellikleri

İlk olarak Moto C‘nin özelliklerine baktığımızda 5 inç boyutunda 854x480p çözünürlüğünde ekrana sahip olan Moto C’nin bellek biriminde 1 GB RAM bulunurken 8 ve 16 GB dahili depolama seçenekleriyle geleceği belirtiliyor. Gücünü 1.3 Ghz hızında çalışan 32 ve 64 Bit seçeneğine sahip MediaTek işlemcisinden alan Moto C, Android 7.0 Nougat ile çalışırken arkasında 5 önde 2 megapiksel kamera bulunuyor.

Son olarak Moto C’nin bataryasına baktığımızda 2.350 mAh boyutunda bir bataryaya sahip olduğunu görüyoruz.

Moto C’den biraz daha iyi özelliklere sahip olan Moto C Plus’ın özelliklerine baktığımızda 5 inç büyüklüğünde HD çözünürlüğünde ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Gücünü 1.3 Ghz hızında çalışan 64 bit MediaTek işlemcisinden alan Moto C Plus’ın bellek biriminde 2 GB RAM bulunuyor. Arkasında 8 ve önünde megapiksel kamera bulunan C Plus, Android 7.0 Nougat ile çalışıyor.

Son olarak bataryasına baktığımızda 4.000 mAh gibi oldukça büyük bir bataryaya sahip olduğunu görüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.