ABD’de Motorola’ya ait olduğu belirtilen 6 farklı akıllı telefon modeli sızdırıldı.

Birzamanların en önemli cep telefon üretticilerinden Motorola, yeniden piyasayada boy gösteriyor. Halihazırda Motorola’nın piyasayada olan bir çok akıllı telefon modeli bulunurken firma yeni cihazlar için kolları sıvamış durumda. Cep telefonların hayatımıza girdiği ilk yıllarda en çok satan firmalarım başında gelen Motorola son yıllarda iyice gerilere düşmüştü. Lenovo’nun, Motorola’yı satın almasından sonra firma yeniden piyasayada boy göstermeye başlamıştı. Motorola ile ilgile son haber ise Amerika birleşik devletlerinde geldi. Söz konusu haberde firma birdan fazla akıllı telefon modeli ile piyasada yerini alacak.

Motorola

Tam 6 farklı Motorola akıllı telefon modeli gelebilir

Abd’de yapılan testler ve başvurular sonrasında ortaya çıkan 6 farklı model numarasına sahip akıllı telefonlar dikkat çekti. Zira bu akıllı telefonların Motorola’ya ait olduğu belirtiliyor.

İşte Motorola’nın akıllı telefon model numaraları ve bazı özellikleri

Testler ve başvurular sonucunda ortaya çıkan 6 farklı cihazın model numaraları şöyle XT1670,XT1671,XT1672,XT1673,XT1674,XT1675 ve XT1676 model numaralarına sahip cihazların isimleri konusunda henüz bir bilgi bulunmazken 4 modelin bazı özellikleri şöyle 2 Gb Ram ve 32 Gb dahili depolama alanına sahipken 2 modelin ise dahili depolama alanları 16 Gb olarak görülüyor. Motorola’ya ait olduğu söylenen cihazların nezaman tanıtılacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak daha önce Lenovo’nun ismini akıllı telefonlarında kullanılmayacağı ve sadece Motorola, ismiyle piyasayada yer alacağı haberleri çıkmıştı. Söz konusu haberlere bakıldığında acaba Lenovo kendi ismiyle değilde sadece Motorola ismiylemi akıllı telefon üretteceği akıllara geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.