Moto z

Lenovo’nun, satın aldığı bir zamanların en büyük cep telefon üreticisi Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto Z2’den ilk bilgileri Evan Blass paylaştı.

Moto Z’nin devam modeli Moto Z2 geliyor

Motorola’nın yeni akıllı telefonları merakla beklenirken Moto Z serisinin devamı ve ikinci üyesi Z2’nin geleceği belli oldu.

Sızıntılarıyla teknoloji haberleri dünyasında güvenilir bir kaynak haline gelen @Evleaks adlı Twitter kullanıcısı  bu defa Motorola’nın yeni akıllı telefonu olması beklenen Z2’nin geleceğini iddia etti. İddiaları genellikle doğru çıkan Blass‘ın son paylaşımı Motorola’nın geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Moto Z‘nin devamı olacak Moto Z2’nin gelebileceğini öğrenmiş olduk.

Moto Z2

Moto Z2 nezaman çıkacak?

Z2’nin nezaman geleceğini kestirmek zor, Ancak Motorola’nın, MWC 2017’de dikkat çeken cep telefonu olan Moto G5‘i tanıtmıştı. G5’in ardından Motorola’nın bu yıl pek çok akıllı telefonu tanıtacağını biliyoruz. Alt-orta ve üst segment için Motorola’nın bir çok akıllı telefonu pazara süreceğini bir kaç ay önceden konuşulmaya başlanmıştı.

Şimdilik Moto Z2 teknik özelliklerini ve tasarımı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.Ancak Moto Z’nin devamı olacak akıllı telefonun halihazırda piyasada olan Moto Z’den daha iyi özelliklere sahip olacağını biliyoruz.

Motorola’nın, son yıllarda piyasaya tekrar dönmesiyle birlikte G ve Z gibi serileri başlatması firmanın tekrar canlanmasını sağlamıştı. Bakalım 2017 yılında Motorola rakipleri karşısında neyapacak bekleyelim görelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.