Motorola

Motorola’nın yeni akıllı telefonlarından biri olması beklenen Moto Z2 Play’in tasarımını gözler önüne seren bir görsel sızdırıldı.

İşte Moto Z2 Play!

Motorola tarafından geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen akıllı telefonlardan biri olan Moto Z Play‘in devam modeli olan Moto Z2 Play‘in bir görseli TechnoBuffalo sitesi tarafından yayınlandı. Yayınlanan görselde Z2 Play‘in hem önünü hemde arkasını net bir şekilde gözler önüne seriyor.Moto Z2 Play

Sızdırılan Z2 Play‘in görseline baktığımızda Motorola’nın radikal bir değişiklik yapmadığını görüyoruz. Ana Home tuşunun yerini koruduğu ancak daha şık hale getirildiğini gördüğümüz akıllı telefonun geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Moto Z Play‘in tasarımıyla hemen hemen aynı olduğun görüyoruz.

Z2 Play‘in özellikleri hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak Z2 Play’in özelliklerinin üst seviyede olacağı ve Motorola’nın bu yıl piyasaya süreceği en iyi akıllı telefonlardan biri olacağı belirtiliyor.

Hatırlayacak olursak Motorola firması, MWC 2017’ye katılarak bir akıllı telefon tanıtmıştı. Tanıtılan akıllı telefon Moto G5‘ti özellikleriyle ve tasarımıyla dikkat çeken G5 orta segmente hitap ediyor. 5 inç boyutunda 1080p FULL HD çözünürlüğünde ekrana sahip olan akıllı telefon gücünü Snapdragon 430 yongasetinden akıllı telefonun arkasında 13 megapiksel, önünde ise 5 megapiksel kamera bulunurken 3 GB RAM ve 2.800 mAh  bataryasıyla dikkat çeken G5, Motorola’nın ardından bu yıl birden çok akıllı telefon tanıtacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.