Moto Z2 Play

Lenovo’nun sahibi olduğu Motorola’nın yeni akıllı telefonu olması beklenen Moto Z2 Play yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Lenovo şirketi tarafından geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan Moto Z Play’in devam modelinin geleceğini Lenovo, Twitter üzerinden doğruladı. Moto Z2 Play‘in geleceğini doğrulayan Lenovo daha fazla ayrıntı vermedi.

Moto Z2 Play ilk versiyonundan pekte farklı olmayabilir

Lenovo’nun resmi Twitter hesabını takip eden bir kullanıcı Lenovo’ya Z Play’in devam modelinin gelip gelmeyeceğini sorunca Lenovo’da takipçisinin sorusunu yanıtlayarak Moto Z Play’in devam modeli olacak olan bir akıllı telefonun geleceğini doğruladı. Takipçisinin sorusunu yanıtlayan Lenovo, Moto Z2 Play ile ilgili verdiği tek bilgi ise Moto Z2 Play’in çıkarılamaz 3.000 mAh kapasiteli Li-on batarya geleceğini belirten Lenovo daha fazla bilgi vermedi.

3.000 mAh‘lık batarya bir önce ki versiyonun bataryasından daha küçük olduğunu belirtelim, zira Moto Z Play’in batarya kapasitesi 3.500 mAh‘tı. Batarya kapasitesi dışında tüm teknik özelliklerinin bir önce ki versiyonundan daha iyi olacağı belirtiliyor.

Moto Z2 Play

Moto Z2 Play teknik özellikleri

İlk versiyonundan daha iyi özelliklere sahip olan Z2 Play, 5.5 inç boyutunda 1080p çözünürlüğünde ekrana sahip olacak olan cihaz, Snapdragon 626 işlemciden güç alacak. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip akıllı telefonun arkasında MotoMods ile uyumlu 12 megapisel kamera olacağı belirtiliyor. Batarya kapasitesiyle hayal kırıklığını neden olan Z2 Play Android 7.1.1 Nougat ile kutudan çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.