MIUI 10 beta alacak akıllı telefonlar

Xiaomi’nin tanıtım etkinliğine bir hafta kala o etkinlik kapsamında tanıtılacak olan MIUI 10 kullanıcı arayüzün betasını alacak akıllı telefonlar belli oldu.

Xiaomi tarafından 31 Mayıs tarihinde resmi olarak duyurulacak olan kullanıcı arayüzü MIUI’nın en son sürümünün yüklenebileceği Xiaomi Markalı akıllı telefonlar belli oldu.

MIUI 10 beta yüklenebilen akıllı telefonlar

Başta kendi vatanı Çin olmak üzere bir çok ülkede oldukça ilgi gören Xiaomi markalı telefonlar fiyat ve performaslarıyla dikkat çekiyor.

MIUI 10‘nun tanıtılacağı lansman tarihi yaklaşırken kapalı beta sürecine katılabilecek akıllı telefon listesi de aşağıda.

Xiaomi Redmi serisi

Redmi Note 3, redmi Note 3 Pro, rRedmi Note 4, Redmi 4X, Redmi 5A, Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 4, Redmi 3, Redmi 3S, Redmi Note 3 Prime, Redmi 3X, Redmi Pro ve Redmi Y1 redmi Y1 Lite.

Xiaomi Mi serisi

Mi 3, Mi 4 Mi 4s Mi 4c, Mi 5 Mi 5s Mi 5s Plus, Mi 5x, Mi 6, Mi Max, Mi Max 2, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Note 2, Mi Note 3.

Yukarda listelenen akıllı telefon modellerinin kullanıcıları 31 Mayıs’ta düzenlenecek olan etkinlikten hemen sonra MIUI 10 beta sürümünü akıllı telefonlarında test edebileceğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi 8'in arkası şeffaf mı olacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.