Meizu Pro 7

Çinli akıllı telefon üreticisi firmalardan biri olan Meizu’nun yeni amiral gemi modeli Pro 7’nin özellikleri bir kez daha sızdırıldı.

Çinli firmalardan biri olan Meizu’nun akıllı telefonları genellikle fiyat ve performans canavarı olarak adlandırılıyor. Ülkemizdede son bir kaç yıl satışa sunulan Meizu telefonlar üst özelliklerine rağmen uygun fiyatlı oluşlarıyla oldukça rağbet görüyor.

Meizu’nun merakla beklenilen akıllı telefonu Meizu Pro 7 ile ilgili son zamanlarda sızıntılar artarak devam ediyor. Bir çok kez özellilleri sızdırılan Pro 7’nin tanıtım tarihinin yaklaştığını gösterirken Meizu Pro 7‘nin tasarımı ve özelliklerinin üst seviyede olacağını tahmin ediyoruz.

Meizu Pro 7

Meizu Pro 7 çift ekranla geliyor

Cihazla ilgili son sızıntıya göre Pro 7’nin arkasında Sony, imzalı çift kamera kurulumuyla geleceği belirtilirken kameralardan biri IMX386 diğeri ise IMX286 görüntü algılayıcılarına sahip olacak. Cihazın ön kamerası Samsung S5K368 sensörüne 16 megapiksel olacağı belirtiliyor.  Daha önce gücünü Snapdragon işlemcisinden alabileceği belirtilen Meizu’nun yeni amiral gemi modelinin gücünü Meditek Helio X30 yongasetinden alacağı sızıntıyla belli oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Meizu Pro 7 özellikleri tüm detaylarıyla sızdırıldı

Ve Meizu Pro 7‘nin en dikkat çeken özelliğinin ise çift ekrana sahip olacağı iddiası. Gelen son sızıntıya göre Pro 7, LG’nin V serisinde ki gibi çift kameraya sahip olacağı iddiası. Gelen bilgilere göre Meizu Pro 7‘nin ana ekranı dışında bildirimleri kontrol etme ve diğer bazı fonksoyinlarını ana ekranı kullanmadan kullanmasını sağlayan küçük ikinci bir ekranla gelebileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.