Meizu E2

Meizu’nun yeni akıllı telefonu Meizu E2’nin tüm özellikleri belli oldu.

Çinli akıllı telefon üreticisi şirketlerden biri olan Meiuz şirketinin yeni akıllı telefonu E2 resmi olarak tanıtıldı.

Meizu E2

Meizu E2 3 farklı versiyona sahip

Son yıllarda Çinli firmaların akıllı telefonları tüm dünyada görünür hale gelmesiyle birlikte önem kazandılar. Bir çok akıllı telefon üreticisi Çinli şirketler, özellikle tasarım ve üstün özelliklerinin yanı sıra fiyatlarıda diğer üst seviye telefonlardan çok daha uygun olmasıyla son yıllarda oldukça rağbet gördüler. Çinli firmaların bazıları sadece Çin’de satış yaparken bir çok Çinli şirkette küresel olarak akıllı telefon satışı yapıyorlar.

Akıllı telefonlarını global olarak satışa sunan Çinli firmalardan biri olan Meizu firmasının yeni akıllı telefonu, E2 oldukça iyi özelliklere sahip. 2 GB/3 GB ve 4 GB RAM seçeneklerine sahip olan E2‘nin dahili hafıza seçeneklerinde ise 16 GB/32 GB ve 64 GB bulunuyor.Meizu E2

Meizu E2 teknik özellikleri

Ram ve dahili hafıza seçenekleri dışında herhangi bir farkları bulunmayan 3 versiyonunda 5,5 inç boyutunda 1080p çözünürlüğünde ekran sunuyor. Gücünü Mediatek Helio P20 yongasetinden alan akıllı telefonun arkasında 13 megapiksel, ön bölümünde ise 5 megapiksel kamera bulunuyor. 3300 mAh kapasiteli bataryadan beslenen E2’nin işletim sistemi Android, ancak Android’in dışında Meizu’nun kendi geliştirdiği Yunos işletim sistemiyle çalışan versiyonlarıda satışa sunulacak olan Meizu E2‘nin muhtemelen Android versiyonları küresel olarak satışa sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.