Meitu T8

Çin’li firmalardan biri olan Meitu, uygulama geliştirme ve cihaz üreten firmalardan biri. Meitu, yeni amiral gemisi Meitu T8’i tanıttı. Selfie için tasarlanan akıllı telefonun tüm özellikleri haberimizde.

Çinli telefon üreticisi firmalardan biri olan Meitu şirketi, selfi odaklı yeni akıllı telefonu T8’i resmi olarak duyurdu.

Selfie tutkunları için tasarlanan Meitu T8 özellikleri

Son yıllarda Çin merkezli teknoloji firmaları büyük başarılara imza atıyor. Ülkemizde pek tanınmayan Meitu firması Çin’de önemli bir konuma sahip.

Meitu şirketinin yeni amiral gemi modeli olan T8’in özellikleri bir yana ön kamerasıyla dikkat çekiyor. Diğer firmaların telefonlarının çoğunda arka kameraya konulan bir çok özelliği ön kameraya konumlandırılan Meitu T8 kamerası otomatik görüntü sabitleyeci ve çift piksel özellikli 12 megapiksel bir kameraya sahip olan akıllı telefonun bir özelliği oldukça dikkat çekiyor. Magical Al Beutification ismindeki yapay zeka özelliği sayesinde ön kamerasıyla bir fotoğraf çektiğinizde. Söz konusu yapay zeka sayesinde Meitu T8, ten renginizi,yaşınızı ve cinsiyetinizi tespit ederek resimleri güzelleştiriyor.

Meitu T8

Meitu T8’in diğer teknik özellikleri

Selfie kamerasıyla dikkat çeken T8, 5.2 inçlik AMOLED bir ekran sunan akıllı telefon 2.3 GHZ hızında çalışan işlemciden güç alıyor. 4 GB RAM ve 128 GB dahili hafızası bulunan T8’in arka kamerası 21 megapiksel.

Sadece Çin’de satışa çıkacak olan ‘in fiyatına baktığımızda 479 Dolar olduğunu görüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.