Galaxy S8

Samsung’un, 29 martta tanıtımını gerçekleştireceği amiral gemi modeli Galaxy S8’in mavi renkli görseli ortaya çıktı.

Samsung’un merakla beklenilen yeni amiral gemi modelleri Galaxy S8 ve S8+’nın mavi renkli versiyonları sızdırıldı. Mavi S8 ve S8 Plus’ın görünümleri resmen büyülüyor desek sanrım abartmış olmayız.

İşte mavi Galaxy S8 ve Mavi S8 Plus

Bu yılın en merak edilen akıllı telefonlardan biri olan S8’in tanıtımı 29 martta özel bir etkinlik ile gerçekleşecek. S8’in yanı sıra büyük ekranlı S8+’nında tanıtılacağı etkinlikte sadece S8 değil S8’in renk seçeneğide çok konuşulacağı belli oldu.

Yeni sızdırılan S8 görselinin dikkat çeken yanı mavi olması ve gayet şık durması. Şık duran amiral gemi modelleri kesinlikle görülmeye değer, zira bu renk çok beğenilen bir renk olduğunu belirtmekte fayda var.

Mavi Galaxy S8

Mavi Galaxy S8 ve mavi Galaxy S8 Plus‘ın yanyana durduğu görsele baktığımızda mavi renk ile gayet şık durduğunu belirtelim. Samsung, daha önce amiral gemi Galaxy S7’nin mercan mavisi renk seçeneği ile satışa sunmuştu. Büyük beğeni toplayan S7’nin ardından mavi S8 ve aynı renkte olan S8 Plus’a baktığımızda daha önce sızdırılan diğer renkte olan S8 ve S8 Plus’tan daha ihtişamlı durduğunu görüyoruz. Kuşkusuz Galaxy S8 ve S8 Plus tanıtılıp piyasaya çıktıktan sonra en çok rağbet gören renk mavi renk olursa sürpriz olmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.