LG

LG’nin yeni amiral gemisi olan LG G6‘yi tanıtmasına az zaman kala LG’nin yeni bir akıllı telefonu Geekbench’te ortaya çıktı.

Bu yıl içerisinde pek çok yeni akıllı telefon tanıtması beklenen LG şirketinin bu yıl tanıtması beklenen akıllı telefonlardan biri Geekbench kriter testinde ortaya çıktı. US997 kod adlı akıllı telefon teknik özelleriyle orta seviyede konumlandığını belirtelim.

LG US997 özellikleri

Geekbench‘te ortaya çıkan özelliklere baktığımızda LGU997 model numarasına sahip akıllı telefonun gücünü Qualcomm Snapdragon 820 yongasetinden aldığını görüyoruz. 4 GB Ram’e sahip cihazın G6 olmadığı buradan anlaşılıyor. Zira LG G6’nın, 6 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. LGUS997 model numarasına sahip cihaz Android 7.0 Nougat ile çalıştığı Geekbench test sonuçlarında görülüyor.

LGUS997

LG US997 model numarasına sahip cihazın özelliklerine baktığımızda LG V20 ve LG G5 ile benzer özelliklere sahip olduğu için  bu test edilen akıllı telefonun eski bir cihaza ait test sonuçları olabileceğini akıllara getiriyor. Ancak LG G6 amiral gemisini MWC 2017‘de tanıtacağı biliniyor. G6 ile birlikte orta segment için  farklı akıllı telefonlarını tanıtması beklenen LG’nin bu yeni ortaya çıkan akıllı telefon özelliklerin şirketin farklı orta-üst segment arasında konumlandırılan bir cihazı olabilir. Onun için MWC 2017‘yi bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.