LG

LG firması CES 2017 fuarında 6 farklı akıllı telefon tanıtacak.LG

LG 2017’de düzenlenecek olan CES fuarına değim yerindeyse çıkartma yapacak. Söz konusu çıkartmanın bu firma tarafından tam 6 farklı akıllı telefonunu tanıtabilir olması. Gelen haberlere LG alt seviye bütçe dostu 6 cihazında isimleride belli oldu.

 

LG CES 2017 fuarında 6 yeni akıllı telefon tanıtabilir

LG’nin yeni amiral gemisi olan G6 merak ile beklenirken firma sadece G6 amiral gemisiyle yetinmeyeceği ve 6 farklı cihazın daha tanıttılacağı belirtiliyor. Söz konusu cihazların bütçe dostu orta özellikli sahip olacak.

İşte LG’nin 6 farklı akıllı telefonun isimleri

Firmanın Ces 2017 fuarında tanıtması beklenen akıllı telefonlardan biri LG K3 6 farklı telefonun içinde en düşük özelliklere sahip olan K3 4.5 inç ekrana sahip. Arka kamerası 5 ön kamerası ise 2 megapiksel. K3 2100 mAh‘lık pilden beslenecek. K3‘ten biraz daha üstün özelliklere sahip olan K4‘ün ekranı 4.7 inç boyutunda arka kamerası 8 ön kamerası 5 megapiksel, K4 2500 mAh’lık bir bataryaya sahip. 6 farklı telefon modelinden üçüncü üyesi K10 5.3 inç büyüklüğünde HD ekranı bulunan cihazda parmak izi gibi iyi özellikler bulunuyor. Firmanın Ces 2017‘de tanıtması beklenen dördüncü cihazı ise X Power 2 gayet iyi özelliklere sahip olan cihazın 5.5 inç büyüklüğünde  HD ekrana sahip. 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamerası bulunan X-Power 2‘nin bataryası dikkat çekiyor. 4500 mAh gücündeki pili bulunan X-Power 2 gayet yeterli bir bataryası mevcut.  X Calibur firmanın Ces 2017’de tanıttacağı 6 telefo biri ola bu cihaz önemli bazı özelliklere sahip. X Calibur, toza ve suya karşı dayanıklı ayrıca 4100 mAh gücünde bataryası var.

LG Staylus 3, evet gelelim LG’nin 2017 CES fuarında tanıttacağı 6.cı ve son cihazına  firmanın önemli serilerinden biri olan Staylus serisinin yeni üyesi olacak Staylus 3’ün 5.7 inç boyutunda ekranı bulunuyor. 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahip olan cihaz 32 Gb dahili hafızaya sahip. Son olarak gelelim Staylus 3’ün bataryasına devasa ekranın olmasına rağmen 3.200 mAh gücündeki bataryaya sahip.  Bu batarya bu ekrana yetmeyebilir zira firmanın Staylus serisinin önemli bir kullanıcı kitlesi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Uygun fiyatlı LG Cricket özellikleri ve fiyatı

CES 2017’de tanıttılması beklenen cihazlar resmi olarak açıkladıktan sonra tüm detayları ortaya çıkacak. Fiyat ve çıkış tarihleri ile ilgili henüz bir bilgi buluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.