LG X Power 2

LG firması tarafından MWC 2017’de tanıtılan ancak bir türlü satışa sunulmayan LG X Power 2’nin çıkış tarihi belli oldu.

LG’nin orta segment akıllı telefonlarından biri olması beklenen X Power 2’nin çıkış tarihi belli oldu. LG X Power 2’nin teknik özelliklerinde en çok dikkat çekeni ise tam 4.500 mAh kapasiteli oldukça büyük bataryası olduğunu söyleyebiliriz.

4.500 mAh bataryaya sahip LG X Power 2’nin çıkış tarihi

MWC 2017‘de tanıtıldıktan sonra kısa zamanda satışa sunulacağı söylenen X Power 2‘nin piyasaya çıkış tarihinin uzatıldığı ortaya çıkmasından sonra akıllı telefonun nezaman satışa sunulacağı merak ediliyordu. Gelen yeni haberlere göre  LG X Power 2‘nin Haziran ayının başlarında piyasaya sürüleceği açıklandı.

LG X Power 2

X Power 2‘nin özelliklerini hatırlayacak olursak cihazın özellikleri bir yana en çok dikkat yanı çeken bataryası diyebiliriz. Zira 4.500 mAh kapasiteli bataryaya sahip olan cihaz, 2 gün kullanım süresi sunuyor. 4.500 mAh bataryalı X Power 2‘nin diğer özelliklerine baktığımızda 5.5 inç boyutunda HD ekrana sahip olan cihaz, gücünü 1.5 Ghz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemciden alıyor, İşlemcinin marka ve modeli bilinmiyor.

1.5 ve 2 GB RAM seçeneklerini sunan akıllı telefonun dahili hafızası microSD kart destekli 16 GB olduğunu belirtelim. Arkasında 13 megapiksel, önünde ise 5 megapiksel kamera bulunan LG X Power 2 özellikleriyle konuşulmazsada 4.500 mAh kapasiteli dev bataryasıyla oldukça ilgi görecebileceğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.