LG V40 konsept videosu

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG’nin, 2018 yılı içerisinde tanıtacağı amiral gemisi LG V40’ın nasıl görüneceği hakkında konsept videosu hazırlandı.

V40‘ın tanıtımına uzun bir zaman var, ancak cihazı şimdiden konuşmak için erken olmadığını belirtelim. Konsept çalışması yapan bir Youtube kanalı tarafından hazırlanan LG V40 tasarım konsepti oldukça dikkat çekiyor.

LG V40 nasıl olacak?

V40’ın konsept videosuna baktığımızda V30’a çok benzediğini ilk bakışta göze çarpıyor. LG V30 gibi metal ve camdan oluşan gövdenin cihazın V30’a oldukça benzemesine neden olduğunu görüyoruz.

V40’ın ekranı bir önceki modelinden çok daha ince olduğunu görüyoruz. Akıllı telefonun ekranı henüz tanıtılmayan Gorilla Glass 6 ile korunduğunu belirtelim.

LG V40 konsept videosunda dikkat çeken diğer ayrıntılar ise, arkasında yatay olarak yerleştirilen çift kameranın yanı sıra, bir de çift LED flaş oluşu.

V40’ın arkasında parmak izi okuyucusu bulunmuyor. Bununda cihazın parmak izi okuyucusuyunun arkada olmayabileceği bunun yerine ekrana gömülü parmak izi sistemiyle gelebileceği yorumlarına neden olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  LG V30S, MWC 2018'de tanıtılacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.